Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

4 PORY ROKU - JESIEŃ 2017

     Jesienna edycja już za nami, a poniżej publikujemy klasyfikację generalną cyklu PORY ROKU po 3 z 4 biegów oraz obecną kolejność w rywalizacji klubowej o Puchar Prezesa Montexu.
Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną ostatniego dnia tego roku. Do zobaczenia na Sylwestrowym starcie.

Klasyfikacja generalna cyklu 4 PORY ROKU 2017
KOBIETY WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA Bonus 5 pkt. SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię nr start rok ur. kateg. Klub / miasto czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 3 biegi
1 Kowalewska Ela 100 1982 K 35 EDI TEAM Zgorzelec 20:09 82 18:41 88 19:22 85       255
2 Krawiec Ewelina 20 1995 K 22 EDI TEAM Zgorzelec 20:57 78 20:35 80 21:17 77       235
3 Zięcina Renata 25 1970 K 47   26:51 65 24:55 73 24:11 76       214
4 Mazur Sylwia 24 1973 K 44   25:38 68 24:52 71 24:08 74       213
5 Karnicka Iwona 22 1973 K 44   26:44 63 24:58 70 24:29 72       205
6 Wiciak Monika 56 1978 K 39 Zgorzelec 27:18 57 28:00 54 27:55 54       165
7 Kopeć Patrycja 39 1998 K19 EDI TEAM Zgorzelec 22:51 73 22:49 73         0 146
8 Miłoszewska Katarzyna 3 1977 K 40 MOS Korczak Zgorzelec 24:49 68 24:54 67         0 135
9 Krawiec Ewa 19 1975 K 42 Zgorzelec 25:33 66     24:50 69     0 135
10 Czajkowska-Bogdanowicz Marta 26 1979 K 38   26:43 58     24:05 69     0 127
11 Eggert Yvonne 46 1976 K 41 Laufgruppe Landeskrone Görlitz 26:42 61     25:57 64     0 125
12 Kazimierska Maja 60 1998 K 19 Zgorzelec 26:26 59     31:08 40     0 99
13 Stasiuk Mariola 55 1979 K 38   31:40 39     32:13 36     0 75
14 Cornelia Dießner 61 1959 K 58 LG Görlitz DNS       27:06 73     0 73
15 Wojnarowicz Joanna 49 1973 K 44 EDI TEAM Zgorzelec 25:00 70             0 70
16 Dróżdż Katarzyna 35 2005 K 12 Stowarzyszenie Zielone Ludki 26:05 66             0 66
17 Lampkowska Ela 67 1986 K 31 Zgorzelec     24:38 63         0 63
18 Krupińska Agnieszka 74 1985 K 32       24:57 62         0 62
19 Galster Izabella 4 2001 K 16 MOS Korczak Zgorzelec 26:12 61             0 61
20 Owczarek Amelia 79 1995 K 22 Stalowe Żelazko     26:44 55         0 55
21 Kazimierska Anetta 123 1974 K 43 Zgorzelec         29:07 53     0 53
22 Kazimierska Martyna 58 2003 K 14 MKS OSA, Zgorzelec 30:00 48             0 48
23 Owczarek Natalia 40 1999 K 18 Zgorzelec 29:42 45             0 45
24 Ziomek Ela 71 1986 K 31       29:38 43         0 43
25 Kazimierska Iga 59 2005 K 12 Zgorzelec 32:46 39             0 39
26 Szymczak Julia 9 2000 K 17 Sulików DNF               0 0
27 Krupińska Ela 83 2010 K 7                   0 0
                               
                               
MĘŻCZYŹNI WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA Bonus 5 pkt. SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię nr start rok ur. kateg, Klub / miasto czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 3 biegi
1 Zalewski Robert 7 1969 M 48 EDI TEAM Zgorzelec 17:57 89 17:36 91 17:03 93       273
2 Róźycki Oskar 37 2000 M 17 Zgorzelec 17:16 90 17:24 90 17:31 89       269
3 Maciorowski Grzegorz 18 1974 M 43 EDI TEAM Zgorzelec 18:38 83 17:44 87 17:16 89       259
4 Rudnik Tomasz 73 1973 M 44 PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 18:34 84 17:45 87 18:12 85       256
5 Salamonowicz Jan 144 1965 M 52 Zgorzelec 21:39 78 19:48 85 20:11 84       247
6 Lerynowicz Jacek 33 1977 M 40 Zgorzelec 18:57 81 19:05 80 18:36 82       243
7 Krawiec Sebastian 70 1994 M 23 EDI TEAM Zgorzelec 18:40 80 18:21 81 18:28 80       241
8 Choja Andrzej 17 1958 M 59   23:26 76 22:09 81 22:27 80       237
9 Choja Jakub 16 1990 M 27   19:18 76 18:37 79 18:24 79       234
10 Olejnik Tomasz 64 1991 M 26 EDI TEAM Zgorzelec 18:49 78 19:37 74 18:21 79       231
11 Wojtukiewicz Andrzej 68 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 19:50 79 18:32 85 24:05 62       226
12 Ławniczak Andrzej 11 1959 M 58   24:22 72 22:54 77 23:04 77       226
13 Daszyński Andrzej 76 1948 M 69 UKS ENERGETYK ZGORZELEC 26:22 76 27:17 72 27:00 73       221
14 Miłoszewski Przemysław 13 1973 M 44 PGE Elektrownia Turów 21:14 73 21:27 72 21:15 73       218
15 Skórski Arkadiusz 23 1995 M 22 Stalowe Żelazko 22:31 65 20:38 73 21:25 70       208
16 Kondracki Łukasz 30 1983 M 34 UKS Energetyk Zgorzelec 21:45 67 21:02 70 21:06 70       207
17 Mazurek Łukasz 41 1978 M 39   23:46 61 22:40 66 21:59 68       195
18 Sawicki Grzegorz 62 1971 M 46 EDI TEAM Zgorzelec 23:44 65 27:41 49 23:48 64       178
19 Wojnarowicz Janusz 48 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 18:10 86 17:52 87         0 173
20 Trela Krzysztof 36 1972 M 45 EDI TEAM Zgorzelec 18:27 85     17:58 87     0 172
21 Dróżdż Mariusz 72 1969 M 48 Stowarzyszenie Zielone Ludki 19:32 83 18:11 88         0 171
22 Milha Radosław 78 1988 M 29 Zgorzelec 25:15 52 24:47 54 23:38 59       165
23 Chorbotowicz Tomasz 44 1970 M 47 EDI TEAM Zgorzelec 20:03 80 19:40 82         0 162
24 Szydłowski Adrian 66 1986 M 41       19:43 78 19:51 78     0 156
25 Staroń Norbert 65 1977 M 40 EDI TEAM / CSW Kick-Fighter Zgorzelec 20:18 75 19:44 78         0 153
26 Grzynkiewicz Jakub 80 2002 M 15 MOS Korczak Zgorzelec 20:51 78 22:15 72         0 150
27 Soczomski Mirosław 57 1965 M 52 EDI TEAM Zgorzelec 22:17 75 22:46 73         0 148
28 Rudnik Piotr 102 1971 M 46 PGE KWB Turów Zgorzelec/Bogatynia 22:36 69 22:15 70         0 139
29 Krupiński Jakub 43 1984 M 33 EDI TEAM Zgorzelec / PGE KWB Turów 22:00 66 21:36 68         0 134
30 Prawelski Andrzej 53 1976 M 41 EDI TEAM Zgorzelec 22:42 66 22:27 67         0 133
31 Wójcicki Artur 12 1973 M44 EDI TEAM Zgorzelec 23:58 62 22:38 68         0 130
32 Przesmycki Andrzej 52 1963 M 54   25:20 65     25:21 65     0 130
33 Orzoł Darek 63 1968 M 49 EDI TEAM Zgorzelec     19:58 82         0 82
34 Olczyk Artur 10 1977 M 40 ZGR THC Promil 19:57 77             0 77
35 Staroń Grzegorz 29 1973 M 44 EDI TEAM Zgorzelec / Kwisa Lubań 20:12 77             0 77
36 Kamiński Piotr 85 1971 M 46           20:44 77     0 77
37 Myka Marek 14 1965 M 52 EDI TEAM Zgorzelec 21:52 77             0 77
38 Rzeźnik Przemysław 38 1993 M 24 EDI TEAM Zgorzelec 19:40 75             0 75
39 Bielak Damian 5 1998 M 19 MOS Korczak Zgorzelec 20:51 74             0 74
40 Staszczuk Jacek 77 1977 M 40 Sulików 20:53 73             0 73
41 Simonowicz Kamil 81 2001 M 16 MOS Korczak Zgorzelec DNS   21:53 73         0 73
42 Nowosad Piotr 15 1985 M 32 EDI TEAM Zgorzelec 21:25 68             0 68
43 Chodanionek Ernest 27 1974 M 43 EDI TEAM Zgorzelec 22:39 67             0 67
44 Wilczyński Maciej 2 1991 M 26   21:48 66             0 66
45 Andrzejak Jacek 47 1977 M 40   22:40 66             0 66
46 Dąbrowski Mateusz 82 2004 M 13 MOS Korczak Zgorzelec     24:27 66         0 66
47 Święcki Janusz 54 1961 M 56   25:18 66             0 66
48 Kazimierski Waldemar 111 1968 M 49 Zgorzelec         25:55 58     0 58
49 Tubicz Paweł 69 1979 M 38 Wrocław     24:53 56         0 56
50 Rakoczy Robert 31 1975 M 42   26:36 51             0 51
51 Rytel-Siłka Paweł 50 1985 M 32 EDI TEAM Zgorzelec 33:09 21             0 21
:) Chorbotowicz Tomasz – Junior 75 2009 M 8       :)           0 0
:) Krupiński Michał 84 2012 M 5       :)           0 0
  Cichy Dariusz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Dragan Mateusz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Duszyński Jacek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Dziamski Marek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Dziedzic Piotr       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Frydrych Sebastian       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Górak Wojtek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Grzebyszak Mariusz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Hołubowicz Krzysztof       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Jeleń Tomasz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Jędrzejczyk Piotr       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Jołtuch Edward       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Kaczmarek Artur       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Klimczak Andrzej       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Kondycki Adam       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Kowanetz Maciej       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Kubala Łukasz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Kubala Paweł       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Kuńczak Michał       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Kuźmiński Krzysztof       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Lenart Jacek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Ludkiewicz Mariusz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Mackiewicz Grzegorz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Mesjasz Rafał       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Minakow Norbert       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Mroczkowski Krystian       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Oleksiuk Leszek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Paraniak Jan       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Pijanowski Robert       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Pijanowski Wiesław       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Rabski Tomek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Rabski Paweł       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Skimina Jarosław       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Szczotka Paweł       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Szlesicki Sławomir       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Waszkiewicz Mateusz       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Woźniak Zbigniew       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Zadorożny Zdzisław       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Zalejski Arek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
  Zioła Tadek       EDI TEAM Zgorzelec                   0
                               
  200m                            
  Sawicki Marcelek 94               40,4 :)        
  Mazurek Franio 91               46,6 :)        
  Michalczyk Filipek 87               1:10,3 :)        
  Lerynowicz Antoś 93               1:19,2 :)        
  600m                            
  Krac Jagódka 86               2:40,9 :)        
  Budych Amelcia 88               2:59,2 :)        
  1000m                            
  Kazimierska Martyna 96               4:37,8 :)        
  Kazimierska Iga 95               5:06,9 :)        
Mistrzostwa EDI TEAM Zgorzelec o Puchar Prezesa MONTEX Polska
Kobiety WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię rok ur. kateg, czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 2 biegi
1 Kowalewska Ela 1982 K 35 20:09 82 18:41 88 19:22 85     173
2 Krawiec Ewelina 1995 K 22 20:57 78 20:35 80 21:17 77     158
3 Kopeć Patrycja 1998 K19 22:51 73 22:49 73         146
4 Wojnarowicz Joanna 1973 K 44 25:00 70             70
  Domoradzka Anna                      
  Kotkiewicz Ewelina                      
  Mazur Anna                      
  Mroczkowska Ewa                      
  Orzoł Beata                      
  Peremicka Małgorzata                      
  Samulska Jola                      
 
Mężczyźni WIOSNA LATO JESIEŃ ZIMA SUMA PUNKTÓW
M-ce nazwisko i imię rok ur. kateg, czas pkt. czas pkt. czas pkt. czas pkt. najlepsze 2 biegi
1 Zalewski Robert 1969 M 48 17:57 89 17:36 91 17:03 93     184
2 Maciorowski Grzegorz 1974 M 43 18:38 83 17:44 87 17:16 89     176
3 Wojnarowicz Janusz 1972 M 45 18:10 86 17:52 87         173
4 Trela Krzysztof 1972 M 45 18:27 85     17:58 87     172
5 Rudnik Tomasz 1973 M 44 18:34 84 17:45 87 18:12 85     172
6 Wojtukiewicz Andrzej 1972 M 45 19:50 79 18:32 85 24:05 62     164
7 Chorbotowicz Tomasz 1970 M 47 20:03 80 19:40 82         162
8 Krawiec Sebastian 1994 M 23 18:40 80 18:21 81 18:28 80     161
9 Olejnik Tomasz 1991 M 26 18:49 78 19:37 74 18:21 79     157
10 Staroń Norbert 1977 M 40 20:18 75 19:44 78         153
11 Soczomski Mirosław 1965 M 52 22:17 75 22:46 73         148
12 Krupiński Jakub 1984 M 33 22:00 66 21:36 68         134
13 Prawelski Andrzej 1976 M 41 22:42 66 22:27 67         133
14 Wójcicki Artur 1973 M44 23:58 62 22:38 68         130
15 Sawicki Grzegorz 1971 M 46 23:44 65 27:41 49 23:48 64     129
16 Orzoł Darek 1968 M 49     19:58 82         82
17 Staroń Grzegorz 1973 M 44 20:12 77             77
18 Myka Marek 1965 M 52 21:52 77             77
19 Rzeźnik Przemysław 1993 M 24 19:40 75             75
20 Nowosad Piotr 1985 M 32 21:25 68             68
21 Chodanionek Ernest 1974 M 43 22:39 67             67
22 Rytel-Siłka Paweł 1985 M 32 33:09 21             21
  Cichy Dariusz                     0
  Dragan Mateusz                     0
  Duszyński Jacek                     0
  Dziamski Marek                     0
  Dziedzic Piotr                     0
  Frydrych Sebastian                     0
  Górak Wojtek                     0
  Grzebyszak Mariusz                     0
  Hołubowicz Krzysztof                     0
  Jeleń Tomasz                     0
  Jędrzejczyk Piotr                     0
  Jołtuch Edward                     0
  Kaczmarek Artur                     0
  Klimczak Andrzej                     0
  Kondycki Adam                     0
  Kowanetz Maciej                     0
  Kubala Łukasz                     0
  Kubala Paweł                     0
  Kuńczak Michał                     0
  Kuźmiński Krzysztof                     0
  Lenart Jacek                     0
  Ludkiewicz Mariusz                     0
  Mackiewicz Grzegorz                     0
  Mesjasz Rafał                     0
  Minakow Norbert                     0
  Mroczkowski Krystian                     0
  Oleksiuk Leszek                     0
  Paraniak Jan                     0
  Pijanowski Robert                     0
  Pijanowski Wiesław                     0
  Rabski Tomek                     0
  Rabski Paweł                     0
  Skimina Jarosław                     0
  Szczotka Paweł                     0
  Szlesicki Sławomir                     0
  Waszkiewicz Mateusz                     0
  Woźniak Zbigniew                     0
  Zadorożny Zdzisław                     0
  Zalejski Arek                     0
  Zioła Tadek                     0
                         
Przy równej liczbie pkt. o zwycięstwie decyduje niższa suma dwóch najlepszych czasów.

 

 

BMW Półmaraton Praski - Nasi na podium

       Im bliżej było startu 4 edycji Półmaratonu Praskiego, tym więcej pojawiało się przeszkód i problemów, ale na koniec udało się naszej drużynie odnieść sukces.

4 PORY ROKU - LATO 2017

     Letnia edycja naszego biegu obfitowała w wiele poprawionych życiówek. Pogoda była niemal idealna, chociaż wiatr odrobinę poprzeszkadzał, a chmury ciemne postraszyły. Publikujemy oficjalne wyniki rywalizacji w naszym cyklu 4 PORY ROKU oraz w Mistrzostwach EDI Team o Puchar Prezesa MONTEX Polska.

5 PKO Nocny Wrocław Półmaraton

 Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z wynikami osiąganymi w tym biegu przez naszych zawodników oraz ich lokalnych rywali

Biegowy weekend 25-26 marca 2017

To był intensywny weekend startów zawodników i zawodniczek EDI Teamu.

Wiosenna, choć nieoptymalna pogoda sprzyjała ustanawianiu i poprawianiu życiówek. Duża grupa klubowiczów dokonała sprawdzenia swojej obecnej formy sportowej, teraz jest czas na analizę startu i wytyczenie sobie kolejnych założeń treningowych, aby kolejne zawody były jeszcze lepsze, aby sforsować kolejne granice. Poniżej znajdziecie zbiór wyników, które zebraliśmy z soboty i niedzieli. Znajdziecie tam także wyniki naszych biegających koleżanek i kolegów z naszego powiatu zgorzeleckiego.

Mistrzostwa EDI TEAM o Puchar Prezesa MONTEXu

1 z 4 biegów już za nami. Na czele klasyfikacji na razie Ela i Robert, ale ewentualnych scenariuszy jest jeszcze bardzo dużo. Kto okaże się najlepszy w Teamie? Pretendentów na zbliżonym poziomie jest wielu:

Wiosenna edycja 4 Pór Roku 2017 dla Eli i Oskara

  W deszczu i przenikającym wiosennym chłodzie przytrafiło się naszym zawodniczkom i zawodnikom rywalizować w pierwszej odsłonie zgorzeleckiego cyklu biegowego 4 PORY ROKU.

The Best betting exchange http://f.artbetting.netby ArtBetting.Net
How to get Bookmakers Bonus - articles.
BIGTheme.net - Theme Catalog