Edi-Team na Bogatyńskiej Dziesiątce.

W pierwszą niedzielę września, liczna grupa zawodników naszego stowarzyszenia, wzięła czynny udział w zawodach w pobliskiej Bogatyni.

Uczestnicy mieli do wyboru trzy różne opcje sprawdzenia swoich możliwości.  Były to biegi na 10 km i 5 km, a także 5 kilometrów Nordic Walking.

Pogoda i towarzystwo dopisały, trasa atestowana, bardzo dobrze zabezpieczona, możliwość skorzystania z punktów odświeżania,  a po biegu wspólne zdjęcia i posiłek.

W rywalizacji pań na dystansie 10 km z czasem 42:00 zwyciężyła nasza niezawodna Ela Kowalewska. O trzecie miejsce w generalce również postarała się niezwykle ambitna Basia Teodorowicz 47:48, natomiast w kategoriach wiekowych drugie miejsce przypadło Iwonce Karnickiej 50:23, a trzecie Renatce Zięcinie 53:25.

W śród Panów najlepszym okazał się nasz sympatyczny  kolega zza Nysy, Patrick König, który uzyskał fantastyczny czas 32:13.

Nasi panowie zdominowali kategorię M-50. Na najwyższym stopniu podium stanął Tomasz Chorbotowicz 41:57 w towarzystwie Darka Orzoł 44:11 oraz Janka Salomonowicza 44:45.

Pełne wyniki z biegów można znaleźć na datasport.pl

natomiast poszczególne zdjęcia z imprezy w naszej galerii można przeglądać klikając na Facebook