2022.03.27 - Ósmy sezon czas zacząć!

W niedzielę 27 marca już po raz ósmy rozpoczynamy zgorzelecki cykl biegowy 4 Pory Roku o puchar Burmistrza Miasta Zgorzelca na dystansie 5000m.

Tradycyjnie jak co roku na trasę ruszają osoby początkujące, średniozaawansowane oraz Ci, którzy systematycznie biegają i starają się w naszym biegu osiągać swoje najlepsze życiowe rezultaty.

Nasz lokalny cykl organizowany przez grupę EDI Team Zgorzelec odbywa się co kwartał i ma na celu integrację środowiska biegowego, daje możliwość sprawdzenia swojego progresu treningowego na atestowanej trasie lub zaliczenia wspólnie w dowolnym tempie dystansu 5 km.

Jak co roku prowadzimy klasyfikację indywidualną wszystkich zawodników, a także dajemy możliwość stworzenia swojej drużyny, która może wystartować pod "swoją" nazwą. Zapraszamy zakłady pracy, kluby, stowarzyszenia, osiedla, sąsiadów, znajomych, przyjaciół do zmontowania ekipy i uczestnictwa biegowego w naszej imprezie.

Łapcie nasi drodzy wspólnie endorfiny :-)! Start w naszym biegu jest bezpłatny, ma charakter otwarty "dla każdego", a dla najlepszych indywidualnie i drużynowo przygotowujemy drobne nagrody rzeczowe po zakończeniu i podsumowaniu całego cyklu.

Każdy wie, że systematyczny sport to zdrowie fizyczne i psychiczne, to smukła sylwetka i wewnętrzna energia.

Przed startami na 5000m odbywają się także rekreacyjne biegi na krótkich dystansach dla naszych "narybków", czyli dzieci w wieku 1-14 lat.

Szczegóły w Regulaminie >>> kliknij TUTAJ!

Dziękujemy naszym patronom wspierającym organizację biegu, czyli Urzędowi Miasta Zgorzelca, Centrum Sportowo Rekreacyjnemu, Hipermarketowi Carrefour Zgorzelec, portalowi www.zgorzelec.info oraz zgorzeleckiej firmie pikującej tkaniny MONTEX Polska http://montexpolska.pl/

 

Biegi odbywają się bez względu na pogodę.

A my w tym miejscu serdecznie zapraszamy!