2020.12.27 - Kolejny cykl za nami – znamy zwycięzców.

 To był bardzo trudny i nietypowy rok. Mimo wszystko szczęśliwie dobrnęliśmy do końca.

Biegaliśmy w samotności, biegaliśmy w ramach treningów, zmienialiśmy daty i formuły naszej imprezki. Wszystko po to, abyście (w czasie gdy zawodów sportowych szuka się ze świecą), mieli cel, mogli trenować, rywalizować i rozwijać się tak, jak to tylko możliwe.

Mimo utrudnień (obostrzeń) było bardzo ciekawie, a my jako stowarzyszenie udowodniliśmy że jakoś z tym wszystkim sobie radziliśmy.

Zima była ostatnim etapem naszej zabawy. Pogoda biegaczom nie dopisała, bardzo mocny wiatr spowodował że wyniki mocno odbiegały od możliwości uczestników, mimo to walka z własnymi słabościami, przeciwnościami natury i rywalami była niezwykle interesująca.

   

   

W śród kobiet najszybsza była Elżbieta Kowalewska, ale to Iwona Karnicka zgromadziła w tej odsłonie największą ilość punktów. Druga w punktacji była Ewa Kamińska i dopiero na trzeciej pozycji sklasyfikowano Elę.

Wśród mężczyzn, jak przybiegali tak punktowali. Wprawdzie Daniel Firlet punktował tak samo jak Grzegorz Maciorowski, ale w tym przypadku górę wziął lepszy czas, a ten uzyskał Daniel.

Zatem zima Dla Daniela Firleta, drugi Grzegorz Maciorowski, na trzecim miejscu niezniszczalny weteran Robert Zalewski.

   

   

W CAŁYM CYKLU czterech pór roku widać było niezwykle zaciętą walkę, dzięki której zwyciężyli:
Wśród kobiet:

1. Elżbieta Kowalewska

2. Ewa Kamińska

3. Iwona Karnicka

Wśród mężczyzn:

1. Daniel Firlet

2. Grzegorz Maciorowski

3. Robert Zalewski

Klasyfikacja wewnętrzna o puchar Montex wśród kobiet wygląda identycznie jak ogólna, natomiast wśród mężczyzn zwycięża Grzegorz Maciorowski, na drugim miejscu (z tą samą ilością punktów) Robert Zalewski, a trzecia pozycja pada łupem Janusza Wojnarowicza.

W klasyfikacji drużynowej Decathlon Zgorzelec. Zwycięża ekipa Edi-Team 42+, na drugim miejscu uplasowała się ekipa Izery Bogatynia, a trzecie miejsce przypadło drużynie DZG Runners.

   

   

Ze szczegółowymi wynikami, składami oraz punktacją można się zapoznać odwiedzając na naszej stronie zakładkę poświęconą całemu cyklowi 4 Pór Roku.

Dziękujemy wszystkim za udział, wspólną rywalizację i oczywiście zapraszamy w przyszłym (miejmy nadzieję lepszym) sezonie.