2020.09.27 – Cztery Pory Roku – Jesień

 Cóż to był za bieg, cóż za czasy i emocje. Trzecia odsłona tegorocznej edycji naszego cyklu za nami. Wchodzimy w decydującą fazę. Przed nami ostatnia zimowa edycja cyklu, a tu się okazuje że robi się naprawdę bardzo gorąco!!

Man of the run – Grzegorz Maciorowski. Nie mamy zielonego pojęcia z jakiej elektrowni czerpie energię, ale trzeba przyznać że turbiny ma na najwyższym poziomie. Grzegorz wygrał tą edycję z rewelacyjnym czasem 16:36! Do klubowego rekordu zabrakły dosłownie dwie sekundy (sekunda do wyrównania osiągnięcia Michała Kuńczaka z roku 2018). Wynik ten jest oczywiście nową życiówką Grzesia, ale o dziwo nie prowadzi on w klasyfikacji generalnej. Tą samą liczbę 282 punktów ma Daniel Firlet i to on na chwilę obecną lideruje w klasyfikacji generalnej. Walka toczyć się będzie do ostatniego centymetra bieżni, ponieważ w walce o zwycięstwo liczy się jeszcze Robert Zalewski który ma zaledwie punkt mniej od dominatorów.

Wśród kobiet Również ciasno, z 274 zdobytymi punktami prowadzi Ela Kowalewska, ale w walce o podium liczą się również Ewa Kamińska 272 punkty i Iwona Karnicka - punktów 271. W uzupełnieniu ostatnich zmagań dodamy że najlepszym czasem wśród Pań 18:35 legitymuje się Emilia Liputa ze 140minut.pl

W klasyfikacji klubowej wśród mężczyzn i kobiet wygląda to zupełnie bliźniaczo z tym że wśród mężczyzn na trzecim miejscu mocno zakotwił się Janusz Wojnarowicz. Iluzoryczne szanse na zamianę miejsc ma jeszcze Krzysztof Trela, a znając jego profesjonalne podejście do rywalizacji wiele wskazuje na to, że spore emocje przed nami.

W klasyfikacji drużynowej prowadzi Edi-Team 42+, ze sporą przewagą nad Izery Bogatynia. Na trzeciej pozycji ekipa DZG Runners z rewelacyjnym, stabilnym i mocno punktującym składem.

W ostatniej odsłonie padło mnóstwo życiówek, wiele niespodzianek czy rozczarowań. Wszystko to pozytywnie wpływa na emocje, zabawę i fajne towarzystwo. Dodatkowym smaczkiem było odśpiewanie 100 lat dla Wiceprezesa Jacka na jego 18 urodziny.

Dziękujemy wszystkim miejscowym, przyjezdnym, biegaczom i kibicom … i co……… spotykamy się pod koniec grudnia!

Z wynikami zapoznać się można klikając TUTAJ. Zapraszamy również do odwiedzin galerii ze zdjęciami na naszym klubowym profilu Facebook