2020.05.17 - Solo czyli Bogatyńsko-Zgorzelecki trening

 Bogatyńsko-Zgorzelecki trening w ramach klasyfikacji do pierwszej edycji 4 Pór Roku za nami.

Jeżeli gdzieś po drodze nie zrodzą się kolejne pomysły, to spotykamy się na Maratońskiej 31 maja. Do tego czasu furtka nadal jest otwarta i każdy może śrubować wyniki solo.

Dzisiejsza rywalizacja odbyła się w Bogatyni i oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa i zdrowego rozsądku. Gdyby wiatr był trochę mniejszy wszystko zagrałoby jak Górnicza Orkiestra.

Frekwencja dopisała – po wynikach widać już głód biegania, a w innych przypadkach co jest jeszcze do poprawy. Mamy nadzieję że wszystkie obostrzenia wkrótce wrócą do normalności, bo dzisiaj pewne rzeczy trochę musieliśmy sobie przeorganizować.

Rywalizacja odbywała się pod dyktando Daniela Firleta który zasłużenie triumfował.

Sporą część dystansu towarzyszył mu Grzesiu Maciorowski lecz ostatecznie zajął on drugą pozycję. Na trzecim miejscu przybył Krzysztof Trela, który w świetnym stylu złamał granicę osiemnastu minut.

W śród kobiet Gosia Peremicka rywalizowała z Basią Teodorowicz, niestety jakiś niezbyt korzystny czynnik spowodował zejście z trasy tej drugiej na 10 okrążeniu. Mamy nadzieję że to nic poważnego i zaniepokojeni czekamy na pozytywną informację.

Warto nadmienić o pasjonującej batalii pomiędzy Sebastianem Krawcem a Tomkiem Olejnikiem. Chyba nikt z obecnych nie wierzył że na ostatnim okrążeniu można odrobić aż tyle! Jakby na to nie spojrzeć w tej potyczce lepszy okazał się szwagier ☺

Oficjalne wyniki wraz z punktami zostają dopisane to tego co do tej pory zaistniało i czekamy na to co praktycznie do końca miesiąca jeszcze może się wydarzyć.

Dzisiejsze rezultaty:

1 Firlet Daniel Hosnet/Izery Bogatynia 17:04:26
2 Maciorowski Grzegorz Edi-Team Zgorzelec 42+ 17:16:55
3 Trela Krzysztof  Edi-Team Zgorzelec 42+ 17:52:95
4 Olejnik Tomasz Izery Bogatynia 18:06:37
5 Krawiec Sebastian Edi-Team Zgorzelec 18:09:47
6 Choja Jakub Izery Bogatynia 18:43:70
7 Wojnarowicz Janusz Edi-Team Zgorzelec 42+ 18:44:11
8 Niedzielski Rafał Edi-Team Zgorzelec  19:16:80
9 Sak Tomasz Izery Bogatynia 20:05:01
10 Teodorowicz Krzysztof Zgorzelec 20:08:45
11 Peremicka Małgorzata Edi-Team Zgorzelec 23:40:41
12 Teodorowicz Barbara Zgorzelec DNF – z bólem ♥!


Co do wartości pomiarowych, w przypadku roszczeń, wątpliwości, lub ewentualnymi uwagami i pytaniami należy kontaktować się z Timex Corporation Middlebury Connecticut lub z krajowym generalnym przedstawicielstwem pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Zawody z bezpiecznej odległości sędziował Tomasz Rudnik. Pomiar czasu odbył się za pomocą obarczonego 12 sekundowym w skali roku błędem, zegarkiem firmy Timex T5K588.