2020.01.12 - Podsumowanie sezonu

 Za nami 14-sty sezon biegowy w barwach EDI Teamu.

Tradycyjnie na początku stycznia podsumowywaliśmy miniony sezon w gościnnej PGE Turów Arenie. Pojawili się zaproszeni goście i sponsorzy, którzy już corocznie wspierają nasze zgorzeleckie zmagania.


Nagrodziliśmy pucharami Burmistrza Miasta oraz Prezesa Montexu najlepszych w rywalizacji cyklu biegowego 4 Pory Roku 2019. Po raz kolejny Robert i Ela pokazali swoje solidne i pracowite sportowe oblicze wygrywając klasyfikację generalną cyklu oraz mistrzostwa klubu na 5000m.

Swoje niespodzianki dla dzieciaczków przygotowali Maciek z Carrefoura oraz Alex z Pijalni Czekolady z ul. Warszawskiej.
Listę nagrodzonych znajdziecie drodzy czytelnicy pod linkiem: 
http://editeam.pl/images/4pory/pliki/4pory2019.pdf

Wyróżniliśmy także najbarwniejsze , najlepsze i najaktywniejsze osoby reprezentujące nasz klub.
Michał Kuńczak oraz Ela Kowalewska uzyskali najbardziej wartościowe wyniki sezonu, a najlepszymi i bardzo aktywnymi debiutantami byli Aneta Oleksiuk oraz Romek Niewiadomski.
Prezes Zalewski otrzymał nagrodę najaktywniejszego w historii 4 Pór Roku. Jako jedyny zawsze stawał na starcie rywalizacji na 5000m, nie opuścił żadnej spośród 20 konfrontacji.
Na uwagę i nagrodę zasłużył także ponad 70 letni Andrzej Daszyński, który jest aktywnym biegaczem, kolarzem i multimedalistą pływackim.
Nie zapomnieliśmy także o naszych zasłużonych wolontariuszach, to dzięki Edwardowi Jołtuchowi oraz Tomkowi Rudnikowi wiele naszych sportowych spotkań przebiega sprawnie i bez zakłóceń

Tak w skrócie wyglądał nasz coroczny zjazd klubowy, więcej szczegółów pokaże Wam galeria zdjęciowa Wiolety Rudnik, która przy każdej okazji stara się wszechstronnie utrwalić w kadrze nasze sportowe spotkania.
https://www.facebook.com/pg/editeamzgorzelec/photos/?tab=album&album_id=2516869628554790
Gratulujemy wyróżnionym, dziękujemy wszystkim za godne reprezentowanie naszych barw klubowych w 2019 roku i życzymy wielu sukcesów w bieżącym już sezonie.

P.S.
Jak już wcześniej wspominaliśmy ruszamy w tym roku w ramach 4PR 2020 z rywalizacją drużynową dla klubów sportowych, zakładów pracy, stowarzyszeń lub innych organizacji.
Warunkiem klasyfikowania drużyny jest podanie przy zgłoszeniu jednobrzmiącej nazwy dla 3 lub większej ilości startujących (kobiet lub mężczyzn).


Patronem i partnerem wspierającym tą klasyfikacje będzie nowo otwarty sklep sportowy Decathlon Zgorzelec.

Szczegóły w Regulaminie:
http://editeam.pl/images/4pory/pliki/reg_2020.pdf