2020.01.12 - Policz się z cukrzycą na PGE Arena. Bieg po schodach w ramach WOŚP!

 Zapraszamy do udziału w szczytnej zabawie w ramach akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szczegółowe informacje:
 Regulamin biegu.
1. Nazwa biegu: Bieg po schodach w ramach WOŚP 2020,
promujący akcję „Policz się z cukrzycą”
2. Cel imprezy: popularyzacja zdrowego trybu życia i biegów masowych, promocja miasta Zgorzelca i regionu. Uczczenie szlachetnej akcji Jerzego Owsiaka na sportowo.
3. Miejsce biegów: Trybuny hali PGE Turów Arena Zgorzelec, ul. Lubańska 9a, 59-900 Zgorzelec
4. Termin biegu i zasady rozgrywania: Biegi rozegrane zostaną 12 stycznia od 15:30 na trybunach hali PGE Arena. Starty rozgrywać się będą indywidualnie na dwóch torach jednocześnie (Lewy i Prawy), równolegle startuje dwoje zawodników po wytyczonych trasach. Start każdej pary na gwizdek sędziego co ok. 1 min. Obowiązuje ręczny pomiar czasu.
Najlepszych 5 zawodników z toru Lewego spotka się w finale z najszybszymi 5 zawodnikami z toru Prawego. Zawodnicy z tory Prawego w finale startują na torze Lewym, a ci z Lewego na Prawym.
O miejscu zawodnika w klasyfikacji indywidualnej decyduje lepszy z dwóch wyników (uzyskany w eliminacjach bądź w finale)
Na podobnej zasadzie rozegra się bieg kobiet.
5. Organizator: Biegowe Stowarzyszenie EDI Team Zgorzelec oraz Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Zgorzelcu.
6. Warunki uczestnictwa: do startu dopuszczeni zostaną wszyscy chętni i zgłoszeni, posiadający dobry stan zdrowia potwierdzony badaniem lekarskim lub własnoręcznym podpisem w protokole zgłoszeniowym o braku przeciwwskazań do biegu oraz dowód tożsamości. Osoby niepełnoletnie obowiązane są posiadać pisemną zgodę rodziców lub opiekunów prawnych.
7. Organizator nie pobiera opłaty startowej. Warunkiem uczestnictwa jest wrzucenie dowolnej kwoty banknotów do puszki WOŚP w miejscu weryfikacji w dniu startu.
Zgłoszenia wyłącznie w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 10 stycznia2020r. podając imię, nazwisko, rocznik, przynależność klubową, miejscowość zamieszkania. Weryfikacja oświadczeń i dowodów tożsamości w dniu zawodów od 14:00do 15:00. Obowiązuje łączny limit 100 osób. Lista startowa udostępniona będzie w dniu 11 stycznia 2020 r. na stronie www.editeam.pl po godz. 12:00
Osoby zgłoszone i figurujące na liście startowej, jeśli nie zweryfikują się na miejscu startu do godz 15:00 odstępują swoje miejsce startowe osobom z listy rezerwowej.
8. Klasyfikacje i nagrody. Nagradzamy symbolicznie najlepszych 6 mężczyzn i 6 kobiet.
Przewiduje się nagrody niespodzianki.
Wręczenie nagród nastąpi po ostatnim biegu i weryfikacji wyników.
9. Postanowienia końcowe: Wyniki biegu opublikowane będą na stronie organizatora www.editeam.pl
Uczestnicy startują na własną odpowiedzialność. Organizator zapewnia opiekę medyczną. Trasa biegu będzie zabezpieczona przez organizatora. Uczestnicy zobowiązani są do przestrzegania ustaleń służb porządkowych. Organizator zapewnia damską i męską szatnię z natryskami do dyspozycji zawodników i zawodniczek. Organizator nie odpowiada za rzeczy zgubione,zniszczone lub skradzione zarówno przed, w trakcie jak i po imprezie.
W sprawach nie objętych Regulaminem – interpretacja należy do Organizatora.
Zapraszamy w imieniu sztabu WOŚP, EDI Team Zgorzelec i Centrum Sportowego w Zgorzelcu.

RODO.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wykorzystanie wizerunku dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).