Dołącz do nas

Członkiem naszego klubu sportowego może zostać każda osoba biegająca, bez względu na dystans, płeć, wiek, poziom sportowy i stopień aktywności.
Ze składem osobowym, statutem i innymi formalnymi danymi naszego stowarzyszenia zapoznać się można na www.editeam.pl

Przystąpić w nasze szeregi można o każdej porze roku, w dowolnym momencie.
Wystarczy wypełnić ankietę wg wzoru , wypełnioną przez innych zawodników na stronie internetowej.

Składka roczna w wymiarze symbolicznym od 25 zł (niezmienna od 2006 roku) przeznaczona jest na podstawowe wydatki: opłacenie konta bankowego, domeny i serwera strony internetowej.
Przystępując do stowarzyszenia należy podać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. swoje dane kontaktowe:  adres e-mail oraz telefon.
Na podany e-mail przysyłamy aktualne newsy dotyczące imprez biegowych (szczególnie w naszych okolicach), wyjazdów wspólnych na biegi i inne, dotyczące funkcjonowania Teamu.

Platformą do najszybszej komunikacji między klubowiczamu jest aplikacja WhatsApp, którą każdy klubowicz powinien mieś aktywną.

Na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. można także przesyłać informacje dla wszystkich członków klubu, typu: zapytania, propozycje, oferty, itd.
Za pomocą adresu klubowego e-mail oraz aplikacji WhatsApp rozprowadzamy wewnętrzne informacje skierowane dla wszystkich.

Każdy z zawodników i zawodniczek  może aktywnie zamieszczać na stronie klubowej www.editeam.pl własne prasowe artykuły, nawet krótkie sprawozdania ze startów.
Strona jest platformą informacyjną otwartą, więc zamieszczane teksty są dostępne w każdym zakątku globu.
Gotowy tekst + parę zdjęć (przy materiałach obcych należy podać źródło dostępu) wystarczy wysłać na klubowy email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy

Biegowe Stowarzyszenie EDI Team Zgorzelec